Bisiklette Türkiye Kupası heyecanı Denizli’de yaşanacak. 04-05 Mayıs 2024Bugün ve yarın gerçekleşecek  olan Türkiye Kupası 3. Etap yarışlarında sporcular en iyi dereceyi alabilmek için pedal çevirecek.

Yarışlara Türkiye’nin dört bir tarafından yaklaşık 250 sporcunun katılacağı açıklandı. Denizli Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek yarışlarda ilk start bugün saat 09.00’da U12 Minikler kategorisinde verilecek. Ardından sırasıyla U15, U17, U19 ve Büyük Kadınlar yarışları yapılacak. Türkiye Kupasının ikinci günü olan 05 Mayıs 2024 Pazar günü saat 09.30’da Büyük Kadın, U19 Kız, U17 Erkek kategorilerinde 9 kilometre tırmanma yarışları ile başlayacak. Tüm yarışların ardından aynı gün 13.00’de dereceye giren sporcular kürsüye çıkarak yapılacak ödül töreni programı ile ödüllendirilecek.

A W196022 02

İLMAN, SPORSEVERLERİ BİSİKLET YARIŞLARINA DAVET ETTİ

Judokalar Yunanistan’dan Şampiyonlukla Döndü Judokalar Yunanistan’dan Şampiyonlukla Döndü

Bisiklet branşında Türkiye’nin prestijli yarışmalarından biri olan Türkiye Kupası’na ev sahipliği yapacaklarını kaydeden Denizli Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, tüm sporseverleri bu heyecana ortak olmaya Pamukkale’ye davet etti. Ulusal düzeyde spor organizasyonlarının Denizli’ye kazandırılmasına çok önem verdiklerini kaydeden İlman, bu tür organizasyonların sporun gelişmesine, şehrin marka değerine ve ekonomisine katkılar sunduğunu sözlerine ekledi.