Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek projesi E-Spor Oyunları Merkezi, gençlerin vazgeçilmez buluşma noktalarından birisi olmaya aday gösteriliyor. Yüksek donanımlı bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlar ile donatılmış oyun alanlarının bulunacağı merkezde ulusal ve uluslararası turnuvalarda düzenlenecek. Başer’in teknik özelliklerde dolu olacak E-Spor Oyunları Merkezi, adeta hedefi tam 12’den vurdu.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.22.08 Am

AKADEMİ OLARAK DA HİZMET VERECEK

Ak Parti Merkezefendi Belediye Başkanı adayı Ekrem Başer, proje üzerinde titizlikle durduklarını belirterk, “Üzerinde durulan proje, gençlerin tüm beklentileri göz önüne alınarak hazırlandı. E-Spor Merkezi, aynı zamanda bir akademi olarak da hizmet verecek. Gençler, merkezde alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim alacak ve kendilerini geliştirme şansı da bulabilecekler. Merkezefendi'yi uluslararası platformlarda temsil edecek yetenekli gençler için de bir fırsat sunacak olan bu merkezde, geleceğin yıldızlarının yetişmesi amaçlıyoruz.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 11.21.59 Am

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in, gençlerin geleceğine yatırım yapmaya yönelik projelerinden sadece birisi olan E-Spor Oyunları Merkezi Projesi, gençlerin potansiyellerini keşfetmelerine ve gelişmelerine olanak sağlayacak bir adım olarak değerlendiriliyor.