Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, hemşehrilerini kente sahip çıkmaya davet etti. 31 Mart'ta yapılan yerel seçimi kazanıp görevi devralmasının ardından yaptığı çalışma ile devraldığı belediyenin borçlarını açıklayan ve ihtiyaç fazlası kiralık araçları geri gönderen Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, vatandaşlardan kentteki aksaklıkları ihbar etmeleni istedi.

Çavuşoğlu, sosyal medya hesabından kısa bir videonun yer aldığı paylaşımda "Denizlimize sahip çıkıyoruz. Denizli hepimizin." dedi. Videoda "Denizliler Denizli'ye sahip çıkıyor çevrenizde arızalı bir yapı görürseniz mobil uygulamamızı açıp Çek-Gönder uygulamasını seçin arızanın fotoğrafını çekip bize gönderin." ifadeleri yer aldı.

Arıza ile ilgili fotoğrafın yanında konuyu anlatan kısa bir mesajın da yazılması istenen videoda, "Cadde ve sokağınızdaki asfalt sorunlarını çek-gönder. Su ve kanalizasyon arızalarını çek-gönder. Ekiplerimiz anında müdahale etsin." ifadelerine yer verilerek, Denizlililerin çevrelerinde gördükleri her türden arızayı mobil uygulaması üzerinden ihbar etmeleri istendi.

Büyükşehirden Emekliye Destek Büyükşehirden Emekliye Destek

Çrk Gönder

Sorunların uygulama üzerinden nasıl yapılacağının anlatıldığı kısa videoda, parktaki bir salıncağın zincirindeki arıza ile cadde ve sokaklardaki sorunların fotoğraflanıp gönderilmesi ve sorunun kısa sürede müdahale edilip giderilmesine yer verildi.