TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Denizlispor’da sezon başından bu yana tüm sıkıntılara rağmen takımı ayakta tutan ancak üst üste alınan kötü sonuçların ardından geçtiğimiz ay yeşil siyahlı ekiple yolları ayrılan teknik direktör Bülent Ertuğrul, TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Nazilli Belediyespor ile anlaşma sağladı.

Beyaz Grup’ta sıkıntılı günler geçiren ve teknik direktör Şükrü Akar ile yollarını ayıran Aydın ekibi, Bülent Ertuğrul ile gerçekleşen görüşmelerin ardından sözleşme imzaladı. Anlaşmanın sezon sonuna kadar olduğu belirtildi.

DESOB Okul Kantinlerini Denetledi DESOB Okul Kantinlerini Denetledi

WhatsApp Image 2024-01-24 at 10.50.29

 NAZİLLİ BELEDİYESPOR’UN BAŞARISI İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Siyah beyazlı ekiple anlaşmasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, “Ege’nin futboldaki önemli değerlerinden olan, önceki yıllarda futbolcu olarak formasını giymekten gurur duyduğum ve kuruluşunun 40.yılını kutlayan Nazilli Belediyespor’un başarısı için yola çıktık. Kulübün 40.yılında ilk imzayı atan teknik direktör olarak, bize güvenerek takımı emanet eden sayın başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.Ne futbolculuk ne de antrenörlük yaşantımda mazeret kalkanını kullanmadım. Nazilli’de de böyle olacak. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusuyla, çalışanıyla, taraftarı ve basını ile çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.

WhatsApp Image 2024-01-24 at 10.50.29 (1)

Kulüpten yapılan açıklamada Ertuğrul’un yardımcılıklarını Alkan Kandemir ile İbrahim Çelik’in yapacağı belirtildi. Kaleci Antrenörü Murat Türkar, Analiz Antrenörü Serkan Çevik, Atletik Performans Antrenörü Halit Egesoy ve Bireysel-Performans Antrenörü İbrahim Kocabaş’ın görevine devam edeceği kaydedildi.