PERAŞ İşçilerine Seyyanen Zam PERAŞ İşçilerine Seyyanen Zam

Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği, yakını vefat eden kimselerin taziye dileklerini kabul edeceği Denizli Büyükşehir Belediyesi Aktepe Taziye Evi’nin açılışı yapıldı. Sosyal tesisin açılış programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Seval Gebeş, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ile başladı. Başkan Zolan burada yaptığı konuşmada vatandaşların acılı günlerinde, taziye ziyareti yapacak kişileri misafir edebilecekleri, başsağlığı dileklerini rahat bir ortamda kabul edebilecekleri bir taziye evini Aktepe Mahallesi’ne kazandırdıklarını söyledi.

Büyükşehir’den Ikinci Taziye Evi (7)

MEVLİD-İ ŞERİF VE HAYIR ORGANİZASYONLARI DA YAPILABİLECEK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Taziye Evi ile kışın soğuk ve yağıştan, yazın sıcaktan dolayı gerçekleşen sıkıntıların önüne de geçileceğini belirten Başkan Osman Zolan “Geçen hafta Kayıhan Mahallemizde taziye evimizin açılışını yaptık, bugün de Aktepe ve bölgemize hitap edecek taziye evimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Buranın asli görevi taziye evi, ancak uygunluk durumuna göre arzu eden vatandaşlarımızın Mevlid-i Şerif, hayır gibi organizasyonlarına da ev sahipliği yapacak. Sadece taziye evi değil, eğitim, kurs gibi etkinlikleri de gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun inşallah” diye konuştu. 

Büyükşehir’den Ikinci Taziye Evi (3)

 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TAZİYE EVİ

Aktepe Mahallesi’nde yer alan taziye evi, 276 metrekare kapalı alana sahip olup, içerisinde taziye salonu, mescit, mutfak, ofis, teras ve abdesthane yer alıyor. Cenaze sahiplerinin taziyelerini kabul edebileceği gibi sosyal tesiste hayır veya taziye yemekleri de verilebilecek.

Editör: Haydar Buğra Tokmak