Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümüne özel Gençlik Festivali düzenliyor. 3-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Denizli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Festivali’nde birbirinden renkli grup ve sanatçıların yer aldığı 16 ayrı konser programı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda, organizasyonun ilk 4 gününde (3-6 Ekim tarihleri arasında) düzenlenecek konserler KYK Amfi Park’ta yapılacak. 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek konserler ise Pamukkale Üniversitesi Rektörlük önünde düzenlenecek. Ücretsiz gerçekleştirilecek festival programı ise şöyle: “3 Ekim Salı KYK Amfi Park Elif Can Yıldız saat 19.00, Pangea saat 20.30, Tekil-a saat 22.00’de sahne alacak. 4 Ekim Çarşamba KYK Amfi Park Elif Buse saat 19.00, Bir Kişi Arkeolog saat 20.30, Dikkat Band saat 22.00’de sevenleriyle buluşacak. 5 Ekim Perşembe KYK Amfi Park’ta Homeless saat 19.00, Suça Sürüklenen Çocuk saat 20.30 ve Eski Kafa saat 22.00’de festival kapsamında dinleyicileriyle bir araya gelecek. 6 Ekim Cuma günü ise Barfly saat 19.00, Dış Güçler saat 20.30 ve Kafadenk ise saat 22.00’de sahneye çıkacak.

PAÜ Konser (1)

BİRBİRİNDEN KEYİFLİ KONSERLER GENÇLERİ BEKLİYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Festivali’nin son iki günü ise PAÜ Rektörlük önünde düzenlenecek. Festival kapsamında 7 Ekim Cumartesi günü saat 20.30’da gençler, Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası’nın Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Hakan Eyiden ve sevilen şarkıcı Aydanur ile sahne alacağı pop ve arabesk şarkıları konseri ile buluşacak. Festivalin 8 Ekim Pazar günü finalinde saat 20.30’da Ne Var Ki, saat 22.00’de ise sevilen grup Necati ve Saykolar sahne alacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu festivale girişler ücretsiz olacak.

Büyükşehir’den Cumhuriyet’in 100. yılına özel festival (1)

Başkan Zolan Halk Gününde Hemşehrileriyle Buluştu Başkan Zolan Halk Gününde Hemşehrileriyle Buluştu

KÜLTÜR VE SANAT ŞEHRİ DENİZLİ

Cumhuriyet’in 100. yıldönümünü Denizli’de doya doya kutlamak istediklerini ve pek çok etkinliğe imza atacakları müjdesini paylaşan Başkan Zolan, “Gözbebeğimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına yakışan birbirinden özel ve güzel etkinliklere imza atacağız. Bu kapsamda ilk olarak kültür ve sanat şehri Denizli’mizde çok özel bir festival düzenliyoruz. Festivalimizde sevilen sanatçılarımız gençlerimiz ve tüm hemşehrilerimiz için sahne alacak. Cumhuriyetimizi hep birlikte coşku içinde kutlayacağız. Tüm hemşehrilerimi festivalimize bekliyorum” dedi.