Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, özellikle kış şartlarında semt pazarlarına yönelik ciddi sıkıntılar yaşayan pazar esnafı ve Merkezfendi sakinlerinin yüzünü güldürecek projelerini kamuoyuyla paylaştı.

4 MEVSİM KONFORLU ALIŞVERİŞ

Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

4 mevsim vatandaşa hizmet edecek yeni pazar yerleriyle ilgili bilgileri paylaşan Başer, “Merkezefendi’mizin Çakmak ve Karahasanlı mahallelerinde sokak aralarına kurulan semt pazarları, iki mahalleye kazandırılacak önemli projeler sayesinde artık kapalı ve modern bir ortamda kurulacak. Bu pazar yerleri ile bölgede yaşayan vatandaşlarımız dört mevsim boyunca konforlu bir şekilde alışveriş yapabilecek” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 12.50.53

ETKİNLİKLER İÇİN DE KULLANILACAK

Çok işlevli alanlar olacağını belirten Başer, “Hem pazar esnafımıza hem de alışveriş yapan vatandaşlarımıza rahat ve hijyenik bir alışveriş ortamı sunacak bu tesisler, bölge halkımız çeşitli etkinliklerinde de kullanılabilecek. Çakmak ve Karahasanlı kapalı pazar yerlerinin yanı sıra, ilçenin ihtiyaç duyulan mahallelerinde de yeni kapalı pazar yerleri yapacağız” dedi.