banner609

Başkan Arslan Gençlerle Bir Araya Geldi

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, AK Parti Çameli Gençlik Kolları Başkanı Gazi Eren gençlerle bir araya geldi. AK Parti Haftalık Toplantısı için gençler Başkan Cengiz Arslan, Seçim Koordinasyon Merkezinde coşkuyla karşıladı.

Çameli 13.02.2019, 12:45
Başkan Arslan Gençlerle Bir Araya Geldi
banner858

Kutlu davada birbirinden değerli arkadaşlarla yol almanın kendilerini motive ettiğini belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gazi Eren, “İpin ucunu bıraktığımız anda her şey eskisi gibi olur. O yüzden birbirimize çok sıkı kenetlenmemiz gerekiyor. 31 Mart’ta gençlerimizden öyle bir destek gelsin ki, Çameli'den gelen bu destek tüm Denizli'de duyulsun” dedi.

“Partimizin yorulmaz neferleri”

AK Parti teşkilatlarının ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları ile bir bütün olduğunu ifade eden Başkan Arslan , “AK Gençlik bizim davamızın yılmaz, yorulmaz neferleridir. Her zaman birlikte hareket ettiğimiz gençlerimizle gurur duyuyoruz. Sizin heyecanınız, enerjiniz bizi hem motive ediyor hem de yeniliklere teşvik ediyor. Önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde de inşallah gençlerimiz ile Gazi başkanımızın öncülüğünde kol kola, el ele vererek girmediğimiz sokak, mahalle ve ev kalmayacak. Hepsini ziyaret edeceğiz. Vatandaşlarımızın sıkıntıları, dertleri nedir onları dinleyeceğiz ve ilgili birimlere iletme noktasında hepimizin sorumluluğu var. Gece demeden gündüz demeden ve kucaklayıcı bir dil, gönlü fethedici bir dil, gönül kırıcı değil, yapıcı bir dil kullanarak vatandaşımızın her kesimine ve her kesitine gideceğiz. Ve ben inanıyorum ki 31 Mart’ta bir destan yazacağız. İnşallah bu coşkumuzu 31 Mart’ta da sandıklarda da gösterecek, AK Partimizin belediyecilik anlayışını, gönül belediyeciliğini Çamelimizde yeni hizmetlerimizin mihenk taşı yaparak, Çamelili hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir