CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, eşi Nilgün Çavuşoğlu ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde gerçekleşen birçok etkinliğe katılarak kadınlara destek verdi. Kadınlar Gününde ilk olarak Çavuşoğlu, Kadın Platformunun Çınar Meydanındaki basın açıklamasına katıldı. Kadınların tüm taleplerini alkışlayarak destekleyen Çavuşoğlu, kadınların toplu zeybek gösterisini izledi. Çavuşoğlu eşiyle birlikte bu kez Kadınlar Birlikte Güçlü Platformunun düzenlediği yürüyüşe katıldı. Kadınlarla omuz omuza yürüyen, taleplerini dinleyen Çavuşoğlu, yeni dönemde kadınlara yönelik hazırladıkları projeleri de anlatarak, “Denizli’miz kadınlarla güçlüdür” vurgusunu yaptı.

I M G 20240309 W A0008

PROJELERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Kadınlara yönelik projelerini soran kadınlarla uzun uzun sohbet eden, yapacaklarını anlatan Çavuşoğlu, yeni bir dönemi başlatacaklarını vurguladı.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

Kadının iş hayatındaki yerini güçlendireceklerini, belediyede istihdam önceliği yaratacaklarını, 8 Mart’ta kadın çalışanlara izin verileceğini belirten Çavuşoğlu, kadına yönelik şiddete karşı da etkin mücadele vereceklerini söyledi. Göreve geldiklerinde kadınlara yönelik pozitif desteklere imza atacaklarını belirten Çavuşoğlu, “El emeği ürünlere satış desteği, ücretsiz meslek edindirme kursları, kadın girişimcilere maddi destek, ücretsiz kreş” sözlerini de hatırlatarak, bir bir yerine getireceklerini söyledi.

I M G 20240309 W A0010