Denizli’de “Dertlere derman olacağız” diyerek yola çıkan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, sosyal belediyecilik alanındaki açıklamalarına hız kesmeden devam ediyor. Su faturalarını yüzde 50 azaltacağını söyleyen Çavuşoğlu şimdi de emeklilere bayram havası yaşatan destek projesini açıkladı.

Çavuşoğlu’dan Deni̇zli̇’de Emekli̇ye “2 Kati İkrami̇ye Müjdesi̇ (1)

“DEVLETİN VERDİĞİ İKRAMİYENİN İKİ KATINI VERECEĞİZ”

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin önünde açıklama yapan CHP Denizli Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, emeklilere devletin verdiği ikramiyenin 2 katı oranında ikramiye vereceklerini açıkladı. Çavuşoğlu açıklamasında; “Emekliler feryat ediyor, bu şartlarda ne geçinebiliyorlar ne de torunlarının ne çocuklarının yüzlerini güldürebiliyorlar. Pek çok emeklimizin evleri kira, faturaları cep yakması ise cabası. Pazar ise çıkılacak gibi değil… Emeklilerimize rahat bir nefes aldıracağız. 31 Mart’ın hemen ardından Ramazan Bayramı’mızı karşılayacağız. Söz veriyorum; 10 Nisan’da Ramazan Bayramı’nda evi kira olup tek emekli maaşıyla geçinenlerin tamamına Devlet’in verdiği yardımın 2 katı desteği vereceğiz. Emekli ikramiyesiyle herkesin yüzü gülecek” şeklinde konuştu.

Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

Çavuşoğlu’dan Deni̇zli̇’de Emekli̇ye “2 Kati İkrami̇ye Müjdesi̇ (2)

“KENDİMİZ DEĞİL, HALKIMIZ ZENGİNLEŞECEK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Kendi ya da rant ortaklarını zengin eden bir belediyecilik anlayışını kabul etmemiz mümkün değil! Güzel memleketimiz on yılladır bu şekilde yönetiliyor. Sonuçlarını hep birlikte yaşıyoruz. Biz, halkımızı zenginleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Üreten, sosyal destekleri yerinde ve doğru kişilere yönlendiren, şeffaf ve dürüst bir belediyecilik anlayışı Denizlili hemşerilerimizin hakkı! Bunu birlikte başaracağız!”