CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, sosyal belediyecilik, derman belediyecilik anlayışıyla görev yaparak, Denizli halkına en iyi ve güzel hizmeti sunacaklarını söyledi. Toplumda büyük beğeni toplayan Horoz Kart Projesinde merak edilen soruları da yanıtlayan Çavuşoğlu, “Horoz Kart’la ihtiyaç sahibi ailemiz, tüm ihtiyaçlarını yerel, küçük esnafımızdan yapabilecek. Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek. Birçok alanda vatandaşımız, her ay alışverişini yapabilecek” dedi.

Çavuşoğlu

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

“HOROZ KART İLE ESNAFIMIZDA KAZANACAK” 

Vatandaşın kara gün dostu küçük esnafı çok önemsediklerini belirten Çavuşoğlu, “Horoz Kart, alışveriş merkezleri ve zincir marketlere karşı ayakta durmak için çabalayan mahalle esnafımıza büyük destek sağlayacak” dedi. Denizli’de birçok projeyle esnafın her daim yanında destekçisi olacaklarını belirten Çavuşoğlu, Horoz Kart Projesinin de esnafa yönelik önemli bir destek unsuru olacağını söyledi. Detayları paylaşan Çavuşoğlu, “Her sabah dükkanının kepengini özveriyle açan, kabaran veresiye defterlerine rağmen vatandaşa sırtını çevirmeyip kara gün dostu olan küçük esnafımızın yanındayız. Esnafımıza büyük destek sağlayacak Horoz Kart, Ankara’da hayata geçirilen Başkent Kart’la aynı sistemde, kredi kartı mantığında olacak. Horoz Kart, sadece vatandaşın kara gün dostu olan bakkal, kasap, manavlarda geçerli olacak. Bu sistemde bir elin verdiğini diğer el görmeyecek. Uygulayacağımız projeyle küçük esnafımız, vatandaşımız, tüm Denizli kazanacak” dedi.

Kart Ve Maddeler

Horoz Kart

Bakkal Manav Kasap