Denizli’nin Serinhisar ilçesinde gerçekleşen CHP’nin Meclis üyesi Aday ve Proje Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da o toplantıya katılmak için ilçedeydi. Çavuşoğlu, doğduğu yer olan Serinhisar’da büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Coşku, salona girdiğinde de devam etti. Sevgi gösterileriyle salon, “Karaoğlan” sloganıyla da inledi. Toplantıda Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, yeni başkan adayı Osman Kılıç’a, “İlçemizdeki hizmet bayrağını dahada yukarıya taşıyacak. Derman belediyeciliği sürdürecek” diyerek açık desteğini verdi. CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Serinhisar CHP İlçe Başkanı Ramazan Ekiz ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda Kılıç, bir bir planladıkları projelerini anlattı ve meclis üyesi adaylarını tanıttı.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 13.45.27 0A40Fb8A

“DERMAN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI GETİRİYORUZ”

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Üreten belediyeyi birlikte yaratmak zorundayız. Çok şeyler yapacağız. Denizli’ye raylı sistem getireceğiz. Sosyal belediyecilik, derman belediyeciliği anlayışıyla merkezden en ücra mahallemize kadar, vatandaşımızın yanında olacağız. Tüm sıkıntılara perde olacak, vatandaşımızın beklentilerini, ihtiyaçlarını karşılayacağız” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 13.45.26 D403D25E

Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular

“DENİZLİ TURİZM ŞEHRİ OLACAK”

Turizme de ayrı başlık açan Çavuşoğlu, artık 3 milyon turistin Pamukkale’ye gelip dönmeyeceğinin, yeni farklı turizm rotalarıyla şehri turizm kenti haline getireceğinin sözünü verdi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 13.45.26 69B7E2Bf

“SU FATURASI DERDİ KALMAYACAK”

Elektrik faturasını geçen su faturası dönemini de sona erdireceğinin de altını bir kez daha çizen Çavuşoğlu, “Suya yüzde 50 indirim, biz geldiğimizde gelecek” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 13.45.27 07Dcc4Cb

“DENİZLİ UMUT DOLU YENİ BİR GÜNE UYANACAK”

Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Çavuşoğlu, nereye giderse, Akp’lilerin de Mhp’lilerin de “Çavuşoğlu Başkan gel bizi kurtar “dediğini anlatarak, “Denizli’miz gerçekten problem ve sıkıntılarla dolu. Halkımızın umudu olduk. Diğer partilerin üyeleri de, dertlerini bizle paylaşıyor, çözüm bekliyor. Denizli’m sana söz! Şehrimizin tüm problemlerini biliyor, talepleri bir bir not ediyoruz. Döneminizde Denizli, yönetenin değil halkın zenginleştiği yeni bir güne uyanacak” dedi.