CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu seçim çalışmaları kapsamında merkez ve Denizli’nin dört bir köşesinde vatandaşla buluşmak için “Karaoğlan” lakabıyla, “Yetti Gari” seçim sloganıyla yollara çıktı. Nuri Çavuşoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında ilk durağı doğal güzellikleriyle öne çıkan Beyağaç oldu. Mahalle mahalle ilçe halkıyla kucaklaşan Çavuşoğlu’na ilgi de büyük oldu.

I M G 20240217 W A0014

MÜZİSYEN TEYZELER KARŞILADI

Çavuşoğlu’nu Beyağaç’ta yerel kültürün ikonu haline gelen müzisyen teyzeler karşıladı. Müzisyen teyzeler ile Çavuşoğlu arasında eğlenceli dakikaların yaşandı. Karaoğlan, yöresel müzik eşliğinde vatandaşlarla oynadığı oyunda ilçe gezisine renk kattı.

Çavuşoğlu Dans

“BEYAAĞAÇ’IMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi'nin üyeleri ve gönüllüleri ile birlikte, Beyağaçlı hemşehrileriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Çavuşoğlu “Beyağaç Belediyemiz için yeni bir dönemin kapısını araladık. Ne zaman Beyağaç’a gelsem, içim sızlar. Ne zaman Beyağaç’a gelsem, gözlerim yaşarır. Çocuklarınızın yüzünü bayramdan bayrama değil; her zaman göreceğiniz bir Beyağaç yaratmak için yola çıktık. Kim üretmek istiyorsa, tarımda toprağa kim bir şey dikmek istiyorsa, size Nuri Çavuşoğlu sözü; ‘Mazot desteği de bizden, gübre desteği de bizden, tohum desteği de bizden olacak.’ Ola ki; ‘Hayvancılık yapmak istiyorum, ben bu topraklarda üretenden olmak istiyorum, hayvancılığın yeniden ayağa kalkmasını istiyorum’ diyorsanız; gebe düve desteği de bizden, yem desteği de bizden olacak arkadaşlar. Gelin hep beraber bu şehri güzelleştirelim” dedi.

Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret

I M G 20240217 W A0009

“SEÇİM OFİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI”

Çavuşoğlu, CHP Beyağaç Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Erol ile bir araya gelerek, seçim bürosunun açılışını da gerçekleştirdi. Burada da büyük ilgiyle karşılanan Çavuşoğlu, Beyaağaç için hep birlikte ve beraber çalışıp, ilçenin ihtiyaç duyduğu tüm yatırımları getireceklerinin sözünü verdi.  SKM açılışında CHP Beyağaç Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Erol ise, Yunus Emre’den bir alıntı yaparak “Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” diyerek halka seslendi.

I M G 20240217 W A0013

Halk 1

Editör: Haydar Buğra Tokmak