Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel seçimden sonra ilk defa il haritasını kırmızıya çeviren Denizli’ye teşekkür ziyaretine geldi. CHP Genel başkanını Özel'i Çardak Havalimanı’nda İl Başkanı Ali Osman Horzum ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP Denizli Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Milletvekili Şeref Arpacı, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve partililer karşıladı.

Çardak Belediyesi Karşılama

Meclis Tarihinde Bir İlk;  Meclisi Üç Kadın Vekil Yönetti Meclis Tarihinde Bir İlk; Meclisi Üç Kadın Vekil Yönetti

Buradan Çardak ilçesine geçen Özel ve beraberindeki heyet Çardak Belediye Başkanı Ali Altıner’i ziyaret etti.

BAŞKANLARLA TOPLANTI YAPTI

Akşam saatlerinde Denizli merkezine gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, seçimi kazanan belediye başkanları il ve ilçe başkanlarıyla bir otelde toplantı yaptı. Toplantıda Denizli seçimi değerlendirildi ve başkanlara teşekkür etti.

Chp Başkanlar Toplantısı

Özel, sabah saatlerinde İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra saat 10.30'da Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret edecek. Ziyaret öncesi Özel, Çınar Meydanı’nda vatandaşla buluşacak. Özgür Özel, daha sonra Pamukkale ve Merkezefendi Belediyelerini de ziyaret ederek ilimizden ayrılacak. 

Chp Özel Ziyaret02

ÇAVUŞOĞLU DENİZLİLERİ HALK BULAŞMASINA DAVET ETTİ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel, Türkiye değişiminin mimarı Denizli’de bizlerle birlikte olacak. Sizleri 26 Nisan saat 10.30’da Denizli Büyükşehir Belediyesi önü Çınar Meydanı’na bekliyorum.” Diyerek vatandaşları halk buluşmasına davet etti.

G M Buw9 O Ws A A K1Gd