Yerel seçimlerin ardından Denizli’nin başarısını kutlamak, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarıyla yol haritasını belirlemek, CHP örgütüyle buluşmak için Denizli’ye gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Denizli Büyükşehir Belediyesi ziyareti sonrasında Çınar Meydanında Denizli halkına seslendi.

438118236 18438469891005484 3588714668453886856 N 1714122582

“DENİZLİ’YE HELAL OLSUN”

Gülizar Biçer Karaca: “Devlet Desteği Mecburidir” Gülizar Biçer Karaca: “Devlet Desteği Mecburidir”

“Denizli sesimizi duydu. Destek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum” diyen Özel, “Yerel seçim öncesi geldiğimiz Denizli’nin siyasi tarihinin en görkemli mitinglerinden birini yaptık.  Denizli’nin geleceği için, ülkemizin güzel yarınları için Denizlili vatandaşlarımıza, ittifaka daveti etmiştim. Denizli sesimizi duydu. Destek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu, oy veren kimseyi pişman etmeyecek, oy vermeyenlerin de duasını alacak. Arkamıza 15 belediye başkanını dizen Denizli’ye helal olsun. Bugün sabah Denizli’de uyandım. Dün akşamdan geldim. Gözlerimi huzurla açtım. Büyükşehir Nuri Başkanıma emanetti. Merkez ilçeler 2 CHP’li başkanımıza emanet edildi. Diğer ilçelerde de CHP’li belediye başkanlarımıza emanet. İçim rahattı. Bundan sonra artık tüm Denizli,  yoksullar, çiftçiler, esnaflar, emekliler yalnız değildir. Sizlere güç veren, işsizlerden güç alan yepyeni dinamik sonuç alan bir siyaset için yola çıktık. Bu ülkeyi ve sizleri seviyoruz. Beni seven arkamdan gelsin. Seçimden önce oy için söylemedik ama sizlerin oylarınızla kazandık. Seçimden sonraki ilk buraya geldim. Burayı miting alanına çeviren ve alana sığmayan sizlere teşekkür ediyorum. Bizim ittifakımız, siyasi parti ittifakı değildir. Bizim ittifakımız, adını memleketten, al bayrağımızdan alan Türkiye ittifakıdır. Memleketimize güveniyoruz. Sizleri seviyoruz” dedi.

M I T I N G 5 1714122543

“MİLLETİN SESİ OLACAĞIM”

Bundan sonra yapacağı her görüşmede, çıkacağı her kürsüde milletin sesi olacağıNI VURGULAYAN Özel, emeklilerin durumunu anlatmakta zorlandığı Almanya anısını şu sözlerle paylaştı, “Almanya’daydım. Orada emekli maaşlarının 272 Euro olduğunu söyledim. Tercüman hatası sandılar. Tercüman emekli 2 bin 772 Euro olarak düzeltti. ‘Emeklilerimiz 272 Euro maaş alıyor’ dedim. Tercüman kız yanlış söylüyor sandılar. Bu sefaleti emeklilerimize mahkum edenlere yazıklar olsun. Bundan sonra yapacağım her görüşmede, çıkacağım her kürsüde milletin sesi olacağım. Bize inandınız, bize güvendiniz bize sorumluluk verdiniz. Yarın ulusta Atanmayan öğretmenlerle olacağız. Mağdurun, mazlumun yanında olacağız. Yakında ilan edeceğimiz emekli mitingiyle emeklilerim sesini duyurucağız” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 04 26 At 12.58.17

G M E X Bf Wo A A Nd Q6

M I T I N G 3 1714122562