CHP Pamukkale İlçe Başkanlığı Kongresi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongrede üç aday seçilmek için ter döktü… Üç adaylı CHP Pamukkale İlçe Kongresi’nde Diş Hekimi Gökhan Çankır, Avukat Uğur Coşkun ve Reklamcı Alican Kaplan Başkanlık için yarıştı. Pamukkale ilçe kongresinde 400 delege ve 16’da doğal delege olmak üzere toplam 416 delege Pamukkale İlçe Başkanını belirlemek için sandık başına gitti. Üç isimden hangisinin seçileceği merakla beklenirken, gün boyu devam eden oy verme işlemi saat 17.00’de sona erdi.

TÜİK Kaza İstatistiklerini Açıkladı:  Denizli’de Bir Yılda 142 Kişi Hayatını Kaybetti TÜİK Kaza İstatistiklerini Açıkladı: Denizli’de Bir Yılda 142 Kişi Hayatını Kaybetti

dc99ff9e-8caf-4a0d-85ba-03d4d78dd8b8

BİR OY FARKLA KAZANDI

Sandıklar İl Seçim Kurulu görevlileri gözetiminde açıldı. Oylar tek tek sayıldı. Seçim sonucu CHP Pamukkale İlçe Başkanı 176 oy alan Uğur Coşkun olurken, rakibi Gökhan Çankır 175, diğer aday Alican Kaplan ise 28 oy aldı. Bir oy fark olunca Adaylardan Gökhan Çankır itiraz etti.  Bu sıralar gergin  anlar  yaşanırken, bir zarftan  iki oy çıktığı  ve bu  nedenle oyun geçersiz sayıldığı ve Çankır’ın itiraz  sebebinin bu olduğu öğrenildi.