Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda, “Fahiş Su Faturası" isimli sergi açtı. Sergide su faturalarının büyütülmüş kopyaları yer aldı. Vatandaştan kendilerine ulaşan yüksek bedelli faturaların sergilendiği etkinliğe, CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 18.56.18 31854Db5

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Çavuşoğlu, yaptığı konuşmada, fahiş su faturalarının Denizli halkına reva görülmesini eleştirerek, "Eserimizin adı da Fahiş Su Faturaları. Bu anlamda biz diyoruz ki, açmak zorunda kaldığımız en kötü sergi bu olsun. Bundan sonraki 1 Nisan’dan sonra umarız ki herkesin mutlu olacağı sergileri birlikte açacağız. Biz diyoruz ki, ‘Denizli halkının mutlu olacağı günler için geri sayım başladı.’ 1 Nisan sabahı yeni bir Denizli'de buluşup bu su faturalarını bir dahaki sefere yüzde 50'sinin indirilmiş haliyle bu sergimizi açacağız. Umarız ki, vatandaşımızın mağdur edildiği böyle bir sergiyi açmak zorunda kalmayız" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 18.56.18 3Df9Bfab