Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanlığının düzenlediği aday tanıtım toplantısında Çivril CHP Belediye Başkan adayı olarak tanıtılan Kemal Aslan’ın genel merkez kararı ile adaylıktan geri çekildiği belirtildi. Karar Kemal Aslan’a tebliğ edilirken, Kemal Aslan yol arkadaşları ile yapacağı durum değerlendirmesi sonrası, izleyeceği yol haritasını açıklayacağını belirtti.

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

10 Ocak tarihinde yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) bürosunu açan kadın ve gençlerden oluşan çalışma ekipleri kuran CHP Belediye Başkan Adayı, 37 gündür Çivril ilçe merkezi ve mahallelerinde seçim çalışmaları yapmıştı.

“PARTİMİZİN KAN KAYBETMESİ İÇİN ADAYI DEĞİŞTİRDİLER”

Alınan kararın ilçede ve parti içerisinde karışıklıklara neden olduğu ileri sürüldü. CHP İlçe Gençlik Kollarında faaliyet gösteren gençler ise parti binası önünde oturma eylemi gerçekleştirerek duruma tepki gösterdi. Gençler geceyi parti binası önünde geçirdi.