Olay, saat 14.00 sıralarında Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi 1344 Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; kendisini aldattığından şüphelendiği eşi Özlem Ü.’yü takip eden koca Emin Ü. (40), Yusuf C.’yi (35) ile buluştuğunu görünce çılgına döndü. İki çocuğuyla birlikte yolda yürüyen eşi ve erkek arkadaşını bir süre daha takip eden koca, evlerine 10 metre kala elindeki pompalı tüfekle ortaya çıktı. Eşine “Sen benim namusuma göz mü diktin?” diye bağıran Emin Ü., eşinin “Yapma, etme” çığlıkları arasında defalarca tetiğe bastı. Çocuklarının gözü önünde kurşunların hedefi olan kadın göğsünden ağır yaralanırken, Yusuf C. ise olay yerine hayatını kaybetti.

AW075695_05

GÜNLER ÖNCESİNDEN MESAJ PAYLAŞMIŞ

Olayın ardından bölgeden uzaklaşan koca Emin Ü., 2 sokak ileride aynı silahla intihar etti. Emin Ü.’nün bugün cinayet ve intiharıyla sonuçlanan olaydan uzun süre önce sosyal medyadan “Ölümümden Yusuf C. ve eşim Özlem Ü. sorumludur. Hakkım varsa herkese helal olsun. Eşim ve Yusuf C. hariç” şeklinde paylaşım yaptığı, Emin Ü.nün 30 Eylül'de yaptığı bu paylaşımı daha sonrasında ise sildiği ortaya çıktı.

AW075695_04

Almanya’da Yaşayan Denizlili Gurbetçi Kazada Can Verdi Almanya’da Yaşayan Denizlili Gurbetçi Kazada Can Verdi

Ağır yaralanan Özlem Ü., olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çevre sakileri tarafından koruma altına alınan 2 ve 6 yaşındaki iki çocuk, yiyecek içecek ikram edilerek sakinleştirilmeye çalışıldı. Olayda hayatını kaybeden iki kişinin cenazeleri otopsi için morga kaldırılırken, ağır yaralanan kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI