U Dönüşü Yapan Otomobile Çarptı   Motosiklet Sürücüsü Yaşamını Yitirdi U Dönüşü Yapan Otomobile Çarptı  Motosiklet Sürücüsü Yaşamını Yitirdi

Olay, Pamukkale ilçesi Deliktaş Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, geri dönüşüm malzemeleri toplayarak geçimini sağlayan Afganistan uyruklu M.E.H (42), aynı evde uzun yıllardır yaşadığı ve iki çocuğunun annesi olan N.G.K (30) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine M.E.H eline aldığı ekmek bıçağı ile N.G.K’yı bıçakla yaraladı. Çocukların yardım çığlığı üzerine komşuların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu Karımı’nın olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi. Olay yerinde katil zanlısı adam da Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı. Çiftin çocuklarından biri ise görgü şahidi olarak pedolog eşliğinde ifade vermek üzere Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü. Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen katil zanlısını kendisine görüntüleyen basın mensuplarına Söyleyecek hiçbir şeyim yok diyerek tepki gösterdi.

Katil

Öte yandan, çiftin yaklaşık bir yıl önce mahalleye taşındığı belirtilirken, çocuklarının babalarının sık sık tartışma çıkartarak annelerine saldırdığını ifade ettiği öğrenildi.

A W150708 06

A W150708 07

A W150708 04