İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, mahalle mahalle vatandaşla kucaklaşmaya devam ediyor. Depreme karşı önlemleri içeren projeler, Merkezefendi’nin ihtiyaç duyduğu yapısal projeler, sosyal ve kültürel projelerin yanı sıra Coşkun, tarımsal ve hayvancılık projeleriylede dikkat çekiyor.
 

“ÜRETİCİYE TAM DESTEK OLACAĞIZ”

Üreticinin maliyetler nedeniyle zor durumda olduğunu belirten Coşkun, “Tarımsal üretimin yanında hayvancılık sektöründe de bu sıkıntılı ve zor dönemde üreticimizin yanında olacağız. Göreve geldiğimizde çiftçimiz, üreticimiz bizleri yanlarında görecek. İlçemiz sınırları içerisinde süt ve besi hayvancılığı yapan üreticilerimize yönelik olarak yem desteği sağlayacağız. Her üreticimize hayvan başına 48 çuval yem vereceğiz.

Whatsapp Görsel 2024 02 28 Saat 16.38.25 81Aeecb4

CHP’li Arpacı:  Afete Uğrayan Çiftçilere Destek Verilmeli CHP’li Arpacı: Afete Uğrayan Çiftçilere Destek Verilmeli

İlçemizde küçükbaş hayvancılıkla uğraşan üreticilerimize de destek olacağız. Bu kapsamda, veteriner hizmetleri, hastalık kontrolü, tohumlama, aşılama ve ilaçlama gibi konularda destek sağlayacağız. Küçükbaş hayvancılık yapan üreticimiz, veteriner hizmetlerine düzenli bir şekilde ulaşabilecek. Sağlayacağımız desteklerle üreticimizin omuzlarındaki ağrı yükü azaltacak, üreticilerin daha verimli bir şekilde faaliyet gösterebilmesi için gerekli olan her türlü imkanı sunacağız” dedi.

Editör: Haydar Buğra Tokmak