Denizli Çözüm Koleji Tiyatro Kulübünün Denizli Barosu Konferans Salonunda gerçekleşen ‘Sınavsız Hava Sahası’ isimli tiyatro oyununa katılımda yoğun oldu. Öğrencilerin sınavları farklı bir bakış açısıyla değerlendirip mizahi bir eleştiride bulundukları oyun, izleyenleri kahkahaya boğarken, ince eleştirileri de büyük alkış aldı. Sahnelerin hızla değiştiği, farklı ortamların başarılı bir şekilde yansıtıldığı, oyunculuklarıyla adeta göz dolduran öğrenciler, sergiledikleri performansla izleyenlerden tam not aldı.

Çözüm Tiyatro (4)

Denizli Çözüm Kolejinin Anaokulu Öğrencilerinden Unutulmaz Yılsonu Gösterisi Denizli Çözüm Kolejinin Anaokulu Öğrencilerinden Unutulmaz Yılsonu Gösterisi

Tiyatro gösterisi sonrası öğrencileri tebrik eden Denizli Çözüm Koleji kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, çok güzel anlar geçirdiklerini söyledi. İnsanı, insana, insanca anlatma sanatı olan tiyatroda sahne deneyimlerini geliştiren öğrencilerin performansına şapka çıkardıklarını belirten Kıyak, “Bir milletin güzel söyleyiş kudreti, edebiyatında; edebiyatın da en canlı ifadesi, tiyatrosunda belli olur.10. Sınıf öğrencilerimiz gerçekten bizlere unutulmaz bir tiyatro seyri yaşattılar. Her birine teşekür ediyorum” dedi.

Çözüm Tiyatro (2)

Çözüm Tiyatro (1)

Çözüm Koleji Tiyatro

Editör: Özkan Tokmak