Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Meclis Üyeleri tanıtım etkinliğine; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Ak Parti, MHP,  BBP Serinhisar İlçe Başkanları, çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.

I M G 20240303 W A0001

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN HİZMET EDECEĞİZ”

Açılış konuşmasını yapan Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş, Serinhisar'ın son beş yılda kaderine terk edildiğini ifade ederek, artık hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışının zamanının geldiğini söyledi. Serinhisar için detaylı bir şekilde hazırlanan projelerin hazır olduğunu, ilçede yatırım odaklı bir dönemi planladıklarını belirterek, “İlçemizin güçlü geleceği için, birlik, beraberlik zamanıdır. El ele verecek, halkımızın teveccühü ile Serinhisar’ımızda yeni bir dönemin başlangıcını yapacağız” dedi.

I M G 20240303 W A0008

Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

“İLÇEMİZİN YÜZÜ GÜLECEK”

Cumhur İttifakı ile Serinhisar’ın hizmet odaklı bir döneme adım atacağını belirten MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ise, “Serinhisar’ın evladı Cemal Kobaş kardeşimiz ile Serinhisar’ımız her alanda imar edilecek. Özenle hazırlanmış projeler ilçemiz için bir bir hayata geçecek. Serinhisar’ımızın yüzü gülecek” dedi.

I M G 20240303 W A0004

“SERİNHİSAR AŞKIMIZLA ÇALIŞIYORUZ”

Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, memleket aşkını ve sevdasını vatandaşlara anlatma kararlılığıyla çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Tin, 31 Mart seçimlerinde Serinhisar'a hizmet etmelerini sağlamak için gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

I M G 20240303 W A0009

ZEYBEKCİ, SERİNHİSAR İÇİN SÖZ VERDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ise, hem Cemal Kobaş’ın hem de Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Serinhisar için verdiği yatırım sözlerinin her birinin hayata geçirileceğini belirterek, “Bu da benim sözümdür. Serinhisar’ımızın yanındayız” dedi.

Zeybekci, 31 Mart'ta Cumhur İttifakının hizmetkar bayrağını Serinhisar Belediyesine çekeceklerini ifade ederek, 31 Mart akşamı Serinhisar Belediyesinin önünde zeybek oynayacaklarını söyledi.

I M G 20240303 W A0012

ADAYLAR TANITILDI

Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Meclisi Üyeleri de, kamuoyuna tanıtıldı. Meclis üyelerinin isimleri ise şu şekilde “Mustafa Yatçı, Süleyman Öztürk, Mustafa Ali Akavcı, Muhammet Çoban, Recep Serkan Beydemir, Ali Dokumacı, Sultan Kurt, Bayram Alabaş, Enver Akbulut, Emre Karakayış ve kontenjan adayı Murat Öztürk.”