Sağlık personelleri ile iftar programında bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem bölgesindeki iller dahil Türkiye genelinde sağlık personeli alımı yapılacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye genelinde 42 bin 500 sağlık personeli alıyoruz. Bunlardan 2 bin 832 sürekli işçi ile 9 bin 59 sözleşmeli sağlık personelinin atamasını deprem bölgesindeki illere yapacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 42 bin 500 sağlık personeli alacaklarını açıkladı. 9 bin 59 sözleşmeli personelin deprem bölgesine atanacağı açıklanırken, Denizli’ye ne kadar kontenjan verileceğiyle ilgili sorunun yanıtını önümüzdeki günlerde cevap bulacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi personeli ile iftar programında bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye genelinde sağlık personeli alımı yapılacağını belirtti.

“9 BİN 59 SAĞLIK PERSONELİ DEPREM BÖLGESİNE ATACAK”

Sünnet Nedir? Sünnet Ne Zaman Yaptırılmalıdır?   Sünnet Nedir? Sünnet Ne Zaman Yaptırılmalıdır?  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Önceki hafta bir müjdemizi yeni katılımlarla sağlık ordumuzu daha da güçlendiriyoruz. Türkiye genelinde 42 bin 500 sağlık personeli alıyoruz. Bunlardan 2 bin 832 sürekli işçi ile 9 bin 59 sözleşmeli sağlık personelinin atamasını deprem bölgesindeki illere yapacağız. Felaketin yaralarının en kısa sürede sarılması için gereken her türlü çabayı sergileyeceğiz. Seçim sürecinin çalışmalarımızı sekteye uğratmasına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Depremzedelerimizin bizden çok büyük beklentileri olduğunu biliyoruz. Özellikle yıkıntıların hemen yanında yeşeren bu umutları boşa çıkarmayacağız. Aziz milletimizin hem kendi hem evlatlarının aydınlık geleceği için sandıkta en doğru kararı vereceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.