CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim çalışmaları kapsamında durmaksızın,  mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Cumhuriyet Mahallesini ziyaret eden ve vatandaşla kucaklaşan Ertemur’a, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun ve partililer eşlik etti. Mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla buluşan Ertemur, mahallelerin sorunlarını dinledi, çözümler için söz verdi. Hafta içi olmasına rağmen ve yağmura aldırmaksınız toplantıya katılan mahalle sakinlerine teşekkür eden CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun; “Burada olmanız bize güç kattı. Pamukkale Belediyesi, stajyer siyasetçilerin staj yeri haline geldi. Tecrübeli, milletvekilliği görevi ile Denizli’ye hizmet etmiş, güvenilir ve dürüst insan sayın Ali Rıza Ertemur, Pamukkale’mizin kaderini değiştirecek” dedi.

Cumhuriyet Mahallesinden Ertemur'a Destek (5)

ERTEMUR: “PAMUKKALE’NİN KADERİ BU OLAMAZ”

Mahallenin yatırım almadığı gibi, üst yapıda kaderine terk edildiğini belirten Ertemur ise, şu ifadeleri kullandı; “Biz bir yola çıktık. ‘Dünyanın İncisi Pamukkale’ diyoruz ama sizlerin yanına gelmekte zorlandık. Bazı arkadaşlarımız yollarda kaldı. Pamukkale’nin tüm mahallelerine baktım, Pamukkale’nin kaderi bu olamaz. Denizli’de Pamukkale ve Merkezefendi diye 2 ilçe var. Bakıyorsun birisi uçmuş gitmiş. Diğerine bakıyorsun çamurun içerisinde, ne yolu, ne kanalizasyonu, ne parkı, ne okulu, ne kreşi var. Yok, yok, yok! Pamukkale Belediyesi’nin kurulmasından 10 yıl geçti. Taş üstüne taş koyulmamış” dedi.

Türkiye’nin En Genç Belediye Başkanı 22 Yaşında Türkiye’nin En Genç Belediye Başkanı 22 Yaşında

Cumhuriyet Mahallesinden Ertemur'a Destek (4)

“SEÇİMDEN SONRA O YOLLARI BEN YAPACAĞIM”

Pamukkale gibi güzel bir ilçenin, içinde yaşayan herkesin en güzeli hak ettiğini belirten Ertemur, “Güzel insanlarla birlikte bu işi biz başaracağız. Pamukkale’yi yaşanabilir hale getireceğiz. Pamukkale’mizde yaşayan bütün hemşerilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Seçim yaklaştığı için alelacele yolları yapmaya çalışıyorlar. Yaptıkları yollar da yağmurlarda çöküyor. Merak etmeyin seçimden sonra o yolları ben yapacağım” dedi.

Cumhuriyet Mahallesinden Ertemur'a Destek (1)

“SÖZ VERİP YERİNE GETİRMEZSEM BENİ DE DEĞİŞTİRİN”

Vaatlerini ve projelerini bir bir anlatan Ertemur, “Mahalleye geleceğiz neler yapılması gerektiğine beraber karar vereceğiz. Buraya yapılan yatırım sizlerin parasıyla yapılıyor. Kimse babasının parası gibi belediyenin parasını kullanamaz. Size verilen sözler yerine getirilmezse, değiştirin. Ben söz verip yerine getirmezsem beni de değiştirin. İnsanlarımız Pamukkale’den Merkezefendi’ye kaçmaya başladı. Burada bir karanlık var. Karanlığı aydınlığa kavuşturmak zorundayız. Okul, kreş, park, yol sorununuz olduğunu biliyorum. 31 Mart’ta göreve geldiğimizde önem sırasına sizlerle karar vererek bu projeleri program dahilinde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Cumhuriyet Mahallesinden Ertemur'a Destek (3)

VATANDAŞLARIN TEPKİLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Kahvehane ziyaretinde vatandaşların Ertemur ile sohbetinde; ‘Müteahhit para kazandı, tozunu biz yedik’, ‘Bize geleceklerini söylediler, hala gelecek’, ‘Biz hizmet istiyoruz, biz ilgi ve alaka istiyoruz.’ sözleri akıllarda kaldı.