31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlere adım adım yaklaşırken, adaylarda ortaya çıkmaya başladı.  Bir dönem AK Parti’de il kadın kolları başkanlığı görevini de yürüten, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Daire Başkanlarından Demet Özkan Değirmenci, belediye başkan adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

NEREDEN ADAY OLACAK?

Sosyal medyadan paylaşım yaparak takipçilerini bilgilendiren Değirmenci, “Belediye başkanı olarak hizmet etmek için daire başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Denizli’nin güzel insanlarıyla her köşe başında el ele omuz omuza olmayı sürdüreceğim” ifadelerini kullandı. Belediye başkan adayı olacağını duyuran Değirmenci hangi il ya da ilçeye aday olacağı yönünde bir paylaşım yapmadı.

Sarnıçlar, “Ab-ı Hayat”ın Muhafaza Edildiği Hazine Yapılarıdır Sarnıçlar, “Ab-ı Hayat”ın Muhafaza Edildiği Hazine Yapılarıdır

YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

Paylaşımın ardından yazılı bir açıklama yapan Değirmenci, “Ticaretten siyasete, özel sektörden bürokrasiye uzanan yolda bilgi ve tecrübe ile doldurduk biz heybemizi. Denizlimiz için kurduğumuz hayallerimize de; kadın ve anne bakış açısıyla bu hayalleri hayata geçirecek vizyonumuza da güveniyoruz. Hemşehrilerimizin "tam zamanı bizimgız" cümlelerinden geliyor bizim cesaretimiz. Sokakta, pazarda, ev ziyaretlerinde sıktığımız her elin, sarıldığımız her yüreğin derdine ortak oluyoruz. Hemşehrilerimizin gönüllerinde bulunduğumuz yerin en büyük makam olduğunu bilerek güzel Denizlimizin güzel insanları için yíllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik. Şimdi yine o sese güveniyor ve daha fazla çalışma vakti diyoruz” ifadelerine yer verdi.

e4f86530a8c9c3e3a517482b14d274c3