banner609

Osman Zolan’dan Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü'ne Davet

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrilerini Cumhuriyet Bayramı'nda düzenleyecekleri "Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü"ne davet etti. 29 Ekim 2019 Salı günü saat 16.30'da Bayramyeri Meydanı'ndan başlayacak yürüyüş 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda son bulacak.

Osman Zolan’dan Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü'ne Davet
banner930

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet'in ilanının 96'ncı yıldönümünde Cumhuriyet Yürüyüşü düzenleyecek. Tüm Denizlililerin davetli olduğu Cumhuriyet Yürüyüşü 29 Ekim 2019 Salı günü saat 16.30'da Bayramyeri Meydanı'ndan başlayacak. Denizli Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde düzenlenecek Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda son bulacak. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrilerini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda düzenleyecekleri Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü'ne davet etti.

"Değerlerimize sahip çıktıkça geleceğe daha güvenle bakabiliriz"

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu tüm hemşehrileriyle birlikte yaşamak istediklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizden biri de bayramlarımızdır. Bizler, bu değerlerimize sahip çıktıkça geleceğe daha güvenle bakabiliriz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşları ve bu ülke için kanını döken gazilerimize ve şehitlerimize minnet ve şükranlarımı sunar, 96. yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet Bayramımızı şimdiden en kalbi duygularımla tebrik ederim" dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir