CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, önceki dönem CHP İl Başkanlığında görev yapmış CHP İl Başkanları ile bir araya geldi. CHP Denizli İl Örgütü’nün çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, deprem ve seçim süreci hakkında istişarelerde bulundu.

İşte Denizli CHP’den Aday Adayı Olan İsimler İşte Denizli CHP’den Aday Adayı Olan İsimler

CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, önceki dönemlerde CHP İl Başkanlığı görevlerini yapmış isimler ile bir araya gelerek; deprem ve ülke gündemi hakkında istişarelerde bulundu. Horzum “Birlikte, güçlü örgüt ile iktidara yürüyoruz” dedi.

“ARTIK AYDINLIK GÜNLER ÇOK YAKIN”

İl Başkanı Ali Osman Horzum örgüt olarak deprem yardım çalışmaları hakkında bilgilendirme de bulunarak, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında da istişarede bulunduklarını belirtti. “Göreve geldiğimiz günden bu yana yaşanan afet depreminden dolayı bütün enerjimizi, çalışmalarımız deprem bölgemize yaygınlaştırdık” diyen Horzum, “Bu sebepten dolayı özellikle yardım organizasyonlarını ve ilimize gelen depremzedelerimize yapılacak yardımları elimizden geldiğince organize ettik, yapmaya devam ediyoruz. İçinde bulunduğumuz bu zor süreçleri birlik ve beraberlik içinde hafifletmeye çalışıyoruz.  Diğer yandan hükümetin yanlış politikaları her geçen gün vatandaşlarımıza daha büyük yükler getirmeye, daha zor günler yaşatmaya devam ediyor. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri içinde bu zor günlerin sona ermesi için, huzurlu, refah içinde yaşayacağımız günlere gidiyoruz. Seçimlerde Millet ittifakı olarak halkımızın teveccühü ile seçimleri kazanacağız. İktidarın artık ülkemizi karanlığa götürmesine müsaade etmeyeceğiz. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Artık aydınlık günler çok yakın” dedi.