Bayram Kahraman; “Milletimizin Yürüyüşü İşte Bu Kadar Nettir” Bayram Kahraman; “Milletimizin Yürüyüşü İşte Bu Kadar Nettir”

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine hızla yaklaşırken, CHP Pamukkale İlçe Başkanlığı 712 sandık için 400 sandık görevlisi listesini Pazar günü saat 17:00’ye kadar teslim edememiş ve 5 dakika geç verilen listeler için AK Parti Teşkilatı itirazda bulunmuştu.

özer tunçtürk

“İYİ PARTİ SANDIK GÖREVLİLERİ SABAHA KADAR NÖBET TUTACAKTIR”

“Millet İttifakı ortağımız Cumhuriyet Halk Partisi’nin İlçe Seçim Kuruluna sandık görevlilerini bildirirken geç verilmesinden kaynaklı bazı sıkıntılar yaşadığını öğrenmiş bulunmaktayız” diyen İYİ Parti Denizli İl Başkanı Özer Tunçtürk,

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin Pamukkale İlçe seçim bölgesine ait 712 sandıkta temsil edilememe problemi yaşadığı görülmektedir, Temennimiz, yapılacak olan itirazların yerinde bulunarak sandıklarda Cumhuriyet Halk Partisi’nin sandık görevlerinin bulunmasıdır. Ancak unutulmamalıdır ki, ortaklıklar böyle zamanlarda ön plana çıkmaktadır. İYİ parti olarak sandık görevlilerimiz her sandıkta sadece kendi partimizin oylarına değil aynı zamanda Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve ortağımız olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin oylarına da sahip çıkacaklardır. Dayanışma ruhu içinde bu mevcut sistemin bitmesi için birlikte mücadelemiz devam edecektir. Sandıklar boş değildir. Sandıklara sahip çıkmak için İYİ Parti sandık görevlileri sabaha kadar nöbet tutacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.