CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, kimi zaman elektrik ve doğalgaz faturalarını aşan su faturalarına “Yetti Gari” dedi.
 

 Denizli halkının haklı isyanına kalıcı çözüm sunacakları belirten Çavuşoğlu, “Denizli’miz en pahalı suyunu kullanan iller arasında yerini alıyor. Vatandaşımız her gün elektrik ve doğalgaz faturalarını geçen su faturalarını bize gönderiyor. Hal böyle olunca ekonomik zorluklarla mücadele eden vatandaşımız ev ve işyerlerine gelen yüzlerce TL’yi bulan su faturalarına isyan ediyor. Bu isyana sessiz kalmayacağız.Su faturalarını yüzde 50 düşüreceğiz! Göreve geldiğimizde Denizli Ege’nin en ucuz suyunu içecek. Su üzerindeki oyunu ‘Yetti Gari’ diyerek bozacağız” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 02 23 Saat 15.08.13 4D721Ad0

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

“KRİZ OCAĞIMIZI SÖNDÜRDÜ”

Vatandaşın isyanına kayıtsız kalmayan Çavuşoğlu, “Güzel memleketimde en temel insani hak olan suya erişim hakkının gasp edilmesine izin vermeyeceğiz. Bu faturalara mahkum değiliz. Zaten mevcut iktidarın sürdürdüğü ekonomi politikaları sonucu yaşanan kriz ocağımızı söndürdü. Bizler daha yaşanılır bir Denizli için yola çıktık. Hizmete susamış, yolsuzluğa, yandaşlığa ‘dur’ diyen hemşerilerimiz de bizi bağrına bastı” dedi.