Genç MÜSİAD Genel Merkezi tarafından düzenlenen Altın Konteyner İhracat ödüllerinde Denizli Genç MÜSİAD çok sayıda ödül aldı. Mesut Can Paralı, Daimi İstikrar ödülüne layık görülürken, Burak Baş Limitsizsiniz ödülüne layık görüldü. Hüseyin Seylan ise Daimi İstikrar ödülünü almayı başardı. Ayrıca, Önder Kalaycı da İhracat Performans ödülünü hak kazandı.

55a0bd4c-fa92-49f0-b11f-660834509bdd

Büro Emekçileri “Bu Paket Yoksul Halka Bir Saldırı Paketidir” Büro Emekçileri “Bu Paket Yoksul Halka Bir Saldırı Paketidir”

“ÜLKE EKONOMİSİNE DE OLUMLU KATKILAR SAĞLIYOR”

Genç iş adamlarının bu başarısından büyük gurur duyduklarını ifade eden Denizli MÜSİAD Başkanı Engin Boyacı, ihracatta göstermiş oldukları üstün performans ve istikrarlı çalışmalarıyla ödüllendirilmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. “Denizli Genç MÜSİAD'ın bu başarısı, genç girişimcilerin iş dünyasında önemli bir yer edindiğinin bir göstergesi olarak nitelendiriyoruz” diyen Bpyacı, “Bu tür ödüller, genç işadamlarının daha da motivasyon kazanmasını sağlayarak, daha büyük başarılara imza atmalarına olanak tanıyacaktır. Genç işadamlarının bu tür başarıları, ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlıyor" dedi.

54973f3b-1664-497b-a9e4-a86a354f3561

Genç MÜSİAD’ın Denizli'nin ekonomik potansiyelinin de bir göstergesi olarak değerlendirilebileceğini ifade eden Boyacı, “Gençlerin ihracatta elde ettiği bu başarı, Denizli'nin uluslararası arenada rekabet gücünü de artıracaktır” ifadelerini kullandı.