Başkan Osman Zolan’dan Sevgililer Günü Sürprizi  ‘İlk Günkü Gibi…’ Başkan Osman Zolan’dan Sevgililer Günü Sürprizi ‘İlk Günkü Gibi…’

Sibirya ve Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava tüm yurtta etkili oldu. Yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülen yağış, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde oldu. Denizli’de yüksek kesimlerde ve bazı ilçelerde de karla karışık yağmur görülürken, Denizli Kayak Merkezi karla kaplandı. Salı gecesi başlayan kar yağışı gün boyu etkili oldu. Ekipler Denizli Kayak Merkezi’ne giden yollarda güvenliği sağlamak için kar kürüme ve tuzlama çalışması yaptı.

DENİZLİ KAYAK MERKEZİ BEYAZ GELİNLİĞİ GİYDİ1

KAR KALINLIĞI 15 SANTİMETREYE ULAŞTI

Denizli Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 24 saatte yağan karla birlikte 7 santimetreden 15 santimetreye ulaştı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı son verilere göre Denizli genelinde kar yağışı yeni haftaya kadar beklenmiyor. Yetkililer kar kalınlığı 15 santimetreye ulaşan Denizli Kayak Merkezi’nin yağış almaya devam etmesi durumunda ay sonuna kadar açılabileceğini açıkladı.

DENİZLİ KAYAK MERKEZİ BEYAZ GELİNLİĞİ GİYDİ