Başkandan Romantik Açıklama

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kentteki 7 radyonun bir araya gelerek oluşturduğu derneğin açılışına katıldı. Açılışta basın mensuplarıyla sohbet eden ve sorularını yanıtlayan Başkan Zolan, eşi Berrin Zolan ile şarkılarının Coşku Sabah’ın “Biz ayrılamayız” eseri olduğunu söyledi.

DENİZLİ HABERLERİ 13.11.2018, 16:59 13.11.2018, 17:11
Başkandan Romantik Açıklama
banner858

Denizli’de 7 ayrı radyo yayıncısı bir araya gelerek Denizli Radyo Yayıncıları Derneği’ni kurdu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Bakanı Osman Nuri Boyacı, Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı Sedat Kurt, haber ajanslarının temsilcileri ve yerel medya kuruluşlarının habercileri dernek merkezinin açılışı için bir araya geldi.

Başkan Zolan’ı bina girişinde karşılayan Denizli Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Bülent Çelik, birlikteliğin önemine vurgu yaparak, “Denizli büyüyor. Biz de büyüyen şehre güçlerimizi birleştirerek ayak uydurmak, bu şekilde büyümek gerektiğini düşündük” diye konuştu.

Zolan, ziyaretinin başında ilk olarak birliktelik adına yaptırılan yaş pastayı kesti, ardından yaptı konuşmada birlikte olmanın, daha güçlü olmak için önemine değindi.  Bu birlikteliğin önemine ve kent için faydalı olacağına inandığını belirten Zolan, yayıncılara başarılar diledi.

EŞİYLE ŞARKILARINI AÇIKLADI

Konuşmasının ardından uzun süre gazetecilerle sohbet eden Başkan Zolan, DEHA Kent Radyo’dan Sema Barstoğan’ın sorusu üzerine hem en sevdiği şarkıcıları hem de eşi Berrin Zolan’la evliliklerindeki vazgeçilmez şarkıyı açıkladı. Özay Gönlüm’ün şarkılarının hayıtında önemli bir yeri olduğunu dile getiren Başkan Zolan, Neşet Ertaş’ı da sıkça dinlediğini sözlerine ekledi. Zolan, Berrin Hanım’la şarkılarının Biz Ayrılamayız isimli Coşkun Sabah Şarkısı olduğunu da sözlerine ekledi.

Dernek, DEHA Kent Radyo, Radyo Doğuş, Radyo Horoz, Dostlar FM, Radyo Ses ve Radyo Net tarafından kuruldu. Haber ve spor gibi ortak yayınlar yapmaya başlayan yayıncılar, dernek konusunda ortak pazarlama sürecini de kademeli olarak hayata geçirmek için adımlar atıyor.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir