Zora Düşen Dev Firmaya Müşterileri Sahip Çıktı

Türkiye'nin öncü ulaşım firmalarından olan Denizlili Pamukkale Turizm'in konkordato talebinde bulunması gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran haberin ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı dev firmaya için destek mesajları paylaştı.

DENİZLİ HABERLERİ 28.10.2018, 11:45
Zora Düşen Dev Firmaya Müşterileri Sahip Çıktı
banner930

İzmir Ticaret Mahkemesine önceki gün başvuran Pamukkale Turizm için üç aylık geçici mühlet kararı verildi. Kararla birlikte, şirket faaliyetlerinin denetimi için de geçici konkordato komiser heyeti atandı. Pamukkale Turizm’in  internet sitesinden yapılan duyuruda firmanın nakit sıkıntısı çektiğini belirtildi.

"MORALE İHTİYACIMIZ VAR"

Firmanın iflas erteleme başvurusu yapması gündemde geniş yer buldu. Firma, resmi sosyal medya hesabı Twitter'dan da konuyla ilgili de bir paylaşım yaptı. Pamukkale Turizm tarafından yapılan paylaşımda, "Biz işimizin başındayız sadece biraz morale ihtiyacımız var" denildi. 3 bin 500 çalışanı olan firmanın paylaşımının ardından binlerce kişi destek mesajları paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları, firmadan gelen kötü haberin ardından, "Yanınızdayız bilesiniz", "Gidilecek daha çok yol var", "Pamukkale Turizmle kurduğum bağı çoğu insanla kurmamışımdır", "Gençlik anılarımın ortağı bu zor günleri de atlatacaksın" gibi yorumlar yaptı.

MÜŞTERİLERE TEŞEKKÜR

Gelen destek mesajlarının ardından ise firma, "Bizde sizi seviyoruz. Binlerce destek mesajlarınız için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız" twitini takipçileriyle paylaştı.

Yorumlar (5)
Yıldırım şimşek 3 yıl önce
Bu zor günde ,Pamukkale Turizm’i hem bilet fiyatlamasında ,hemde bütün Türkiye desteği açısından herkes yanında olmalı.
Kurmak ve yetiştirmek yıllar alıyor.Yok etmek ise çok çabuk.
Yolunuz ve bahtınız açık olsun.....
Süleyman AYDINLI 3 yıl önce
Üzgünüm. Denizli'li değilim. 18 yıldır devlet memuru olarak burdayım ve bu memleketin ekmeğini yiyorum. Firma olarak Pamukkale ismi Denizli ye has olduğu için gerçekten üzüntü içindeyim. Diğer desteklerde bulunan arkadaşlar gibi bende destek olmak isterim. Lütfen yanlış anlaşılmasın eğer ki ekonomik katkımız olacak ise hesap numarası verirseniz üç beşde olsa katkıda bulunurum. Allah yardımcınız olsun. Rabbim kurtarıcıdır.
Ahmet Karaboğa 3 yıl önce
Pamukkale otobüslerini #ALLAH başımızdan eksik etmesin. Hem konforlu hemde her saat seferi olması biz vatandaşları en rahat şekilde yolculuk yapmamıza neden olmaktadır.. Sonuna kadar #SENINLEYİZPAMUKKALE
İbrahim 3 yıl önce
Ben pamukkale turizmde çalıştım çok ekmeğini yedim böyle bi firma bu duruma gelmesi gerçekten canımı çok sıktı firmayı bu duruma kim düşürdüyse sizlerde o insanı o duruma düşürmelisiniz her zaman Pamukkale turizme desteğimiz vardır inş. biran önce toparlarsınız başarılarınızın devamını dilerim.
veli özdemir 3 yıl önce
şuanda senelik izindeyim pamukkale turizimin 2 senedir ekmegini yiyorum bu zor günler geçecek böyle disiplinli firma bidaha pek gelmez kabin memuru olarak çok güzel günler geçirdik işimizin başında olmaya devam...
sanalbasin.com üyesidir