Denizli’de 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde meclise girmeye hak kazanan AK Partili isimler; Cahit Özkan, Şahin Tin ve Nilgün Ök, Denizli İl Seçim Kurulunda gerçekleştirilen törenle mazbatalarını aldı. Gerçekleştirilen törene AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti il ve ilçe yönetimleri ve çok sayıda partili katıldı.

FxCi_XGWIAEgtzJ

“MİLLETİMİZE HİZMET YOLUNDA ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN”

26 ve 27’nci dönemin ardından 28. Dönemde de mecliste Denizli’yi temsil edecek olan Şahin Tin, mazbata töreni sonrası, “ Mazbatamızı aldık. Türkiye’mize ve Denizli’mize hayırlara vesile olsun. Aziz milletimizin teveccühüne mazhar olabilmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim bizleri kutlu mücadelemizde başarılı eylesin. Milletimize hizmet yolunda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Uşak'ta Kaybolan Özel Eğitimli Köpek Denizli’de Bulundu Uşak'ta Kaybolan Özel Eğitimli Köpek Denizli’de Bulundu

FxCi-5QWIAYoM0O

“RABBİM MAHCUP ETMESİN”

Tıpkı Şahin Tin gibi 26 ve 27’nci dönemin ardından 28. Dönemde de meclise girmeye hak kazanan Cahit Özkan mazbata töreni sonrası yaptığı açıklamada, “ Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Milletimizin bizlere verdiği yetkiyi tevsik eden mazbatamızı teslim aldık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Denizli’miz ve Türkiye’miz için daha da güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. Rabbim mahcup etmesin” dedi.

FxCi_2cXgAA2Cme

“ŞEHRİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

27’nci dönemde mecliste yer alan ve tekrardan milletvekili seçilen Nilgin Ök, “28. Dönem Milletvekilliği mazbatamızı aldık. Bizlere bu görevi layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, değerli hemşehrilerime, her koşulda bizimle yürüyen kıymetli teşkilatımıza yürekten teşekkür ediyorum. Şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

FxC0SYIXgAIZJDA