Denizli’de Ramazan Bayramı’nda ekmek satışı yapılmayacak. Bayramın ilk 2 gününde ekmek çıkmazken, 3’üncü gün ise isteyen fırınlar işletmeleri çalışabilecek.

Denizli Fırıncılar Odası Başkan Bekir Karadaban, Ramazan Bayramının ilk 2 günü ekmek çıkmayacağını açıkladı. Bayramın 3’üncü günü ise isteyen fırınlar çalışabilecek.

Araç Muayene Hizmetleri 2027 İçin  Tekrar İhaleye Çıkacak Araç Muayene Hizmetleri 2027 İçin Tekrar İhaleye Çıkacak

“TÜM TEDBİRLER ALINMIŞTIR!”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, bayramın 1 ve 2’nci günü fırınlarda ekmek çıkmayacağını duyurdu. Karadaban, “ Ramazan bayramında fırınlarda çalışan işçilerimizin bayram tatili yapabilmeleri için bayramın 1. ve 2. günü (21-22 Nisan 2023) fırınlarımızda ekmek çıkmayacaktır. Bayramın üçüncü günü işçisini temin eden fırınlarımız çalışacaktır. Bayramda ekmek sıkıntısı yaşanmaması için tüm tedbirler alınmıştır. Arife günü (Perşembe) fırınlarımız tam mesai ile çalışacak ve ihtiyaç olan ekmek miktarı üretilecektir. Mübarek Ramazan Bayramının Denizli’mize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler, halkımızın mübarek bayramını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.