Ünlü Çocuk Kitabı Yazarı Çözüm Kolejinde Öğrencilerle Buluştu Ünlü Çocuk Kitabı Yazarı Çözüm Kolejinde Öğrencilerle Buluştu

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle birçok kişi tatil planları yaptı. Oruç ayının çıkmasıyla da parklar ve piknik alanlarında da yoğunluk bekleniyor. Hal böyle olunca da, en merak edilen konuların başında bayramda havaların nasıl olacağı geliyor. Meteoroloji Denizli’de Ramazan Bayramın da havaların nasıl olacağı ile ilgili tahminlerini de paylaştı. Haftanın ilk günü Pazartesi hava parçalı bulutlu, en yüksek sıcaklık 22, en düşük sıcaklık 8 derece olacak. Denizli’de Arife yani salı günü, hava çok bulutlu olacak. Hava sıcaklığı en yüksek 23, en düşük 9 derece olacak.

BAYRAMIN 1. GÜNÜ

Denizli’de bayramın 1. Günü olan Çarşamba, Denizli’de hava parçalı bulutlu olacak. Hava sıcaklıkları ise artacak. Tahminlere göre hava sıcaklığı 27 dereceye kadar çıkacak. En düşük sıcaklık ise, 11 derece olacak.

BAYRAMIN 2. GÜNÜ YAĞMUR VAR

Meteorolojinin tahminlerine göre Perşembe yani bayramın 2. Günü Denizli’de yağış bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağış tahmininde bulunan Meteoroloji, hava sıcaklığının ise artacağını ön gördü. Perşembe günü sıcaklık 29 dereceye ulaşacak, en düşük sıcaklık ise 13 derece olacak.

SICAK HAVA HAKİM OLACAK

Cuma ve hafta sonu olan cumartesi ve pazar günü ise hava parçalı bulutlu olacak. Sıcaklıkla ise 30 dereceye kadar çıkacak.