Başkan Doğan 2. Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti Başkan Doğan 2. Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Merkezefendi Belediyesi tarafından hizmete açılan ve 15 farklı mahallede faaliyetlerine devam eden Kadın Çocuk Yaşam Merkezi'nde eğitim gören kadınlar Zumba All-Star Yarışması’nda bir araya gelecek.13 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Zumba All-Star Yarışması’ndaKadın Çocuk Yaşam Merkezleri'ndeki Zumba kursiyerlerinin oluşturmuş olduğu 20 farklı takım belirleneniki şarkı ile bir birileriyle kıyasıya rekabet edecek.

DENİZLİ'DE BİR İLK YAKLAŞIK 600 KADIN KATILIM SAĞLAYACAK

KADIN ÇOCUK YAŞAM MERKEZLERİ’NDEN SERVİS KALDIRILACAK

Yaklaşık 600 kadının katılacağı yarışmada dereceye girenler 3 kişilik jüri heyeti ile belirlenecek. Puanlama usulü ile birinci, ikinci ve üçüncü seçilerek, ilk 3 kişiye madalya takdim edilecek. Diğer katılımcılara da çeşitli hediyeler verilecek. Etkinlik saat 14.00’te başlayıp 17.00'ye kadar devam edecek.Merkezefendi'de bulunan 15 Kadın Çocuk Yaşam Merkezi'nden12.45’te servis kaldırılarak Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'na yarışmacıları ve konukları taşıyacak.

DENİZLİ'DE BİR İLK YAKLAŞIK 600 KADIN KATILIM SAĞLAYACAK (1)

“TÜM KADINLARIMIZI ETKİNLİĞİMİZE BEKLİYORUM”

Kadınların her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak sanata, spora çok önem veriyoruz. Bugüne kadar bu alanlarda birçok proje ve etkinlik gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.Tüm kadınlarımızıeğlenceli bir ortamın oluşacağı etkinliğimize 13 Ocak Cumartesi günü Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştireceğimiz Zumba All-Star Yarışmasına bekliyorum.İlçedeki dans ve sporseverleri Zumba All-Star etkinliğinde buluşturacağız.600 zumba severin içinde bulunacağı etkinlik saat 14.00’te başlayıp 17.00’de sona erecek” diye konuştu.

DENİZLİ'DE BİR İLK YAKLAŞIK 600 KADIN KATILIM SAĞLAYACAK (3)