O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLA!

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Sırakapılar Mahallesi’nde seçim çalışması yürüten ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren CHP’li kadınlar saldırıya uğradı. CHP Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Işık Kodal ve beraberindeki kadınlar çalışma yürüttükleri sırada bölgedeki bir esnaf ‘Siz teröristsiniz’ diye bağırarak tepki gösterdi.  CHP’li kadınların da karşılık vermesi üzerine tartışma büyüdü.  O sırada olaya tanık olan vatandaşlar araya girmek istedi. 4 kişi oldukları öne sürülen saldırganlar vatandaşlarla da  tartıştı.

Denizli’de  Evlerinin Bahçesinde Karı Kocaya Silahlı Saldırı Denizli’de Evlerinin Bahçesinde Karı Kocaya Silahlı Saldırı

Ekran Görüntüsü (2538)

‘KARACA VE ARPACI OLAY YERİNE GİTTİ’

O sırada mazbata töreninde olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ve CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı hemen olay yerine gitti. Bir görgü tanığı yaşananları; “Ablaya teröristsin, PKK’lısın dedi. Araya girmek zorunda kaldım” sözleriyle anlattı.  Işık Kodal ise “Ama bu fazla artık. Teröristsiniz dedi. Teröristler burada barınamaz defolun gidin bu mahalleden dediler” ifadelerini kullandı.  CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan tüm saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLA!