MAKSİAD İstanbul Şubesi 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul’da yoğun katılımla BOF Hotel Business'de gerçekleştirildi. MAKSİAD Genel Başkanı Mehmet Sarı, AHİSİAD Genel Başkanı İbrahim Çam, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, IMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, ENOSAD Genel Sekreteri Tuncay Soydaş ve MAKSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda, Kerim Koç İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Maksiad Istanbul (1)

TÜİK İşsizlik Oranlarını açıkladı, Hangi Rakam Gerçek? TÜİK İşsizlik Oranlarını açıkladı, Hangi Rakam Gerçek?

“MAKİNE SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Mehmet Sarı, yeni dönemde Kerim Koç ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, MAKSİAD'ın ülke genelinde şubeleşme çalışmalarının devam ettiğini ve makine sektörünü daha da ileriye taşımak için kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı. Her bölgede çalışmaları devam ettirdiklerini belirten Sarı, “Şubeleşmemiz ülkemizin her bölgesinde kurulacak. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Makine sektörünü ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Maksiad Istanbul (2)

“PROJELERİMİZ HAZIR”

Şube Başkanı Kerim Koç ‘ MAKSİAD olarak İstanbul’da yeni dönemde farklı projelere imza atacağız. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İstanbul’da sektörümüz ile ilgili adımlar atacağız. Genel kurula katılarak destek veren kıymetli misafirlere teşekkür ederim. Bu destek, makine sanayisini ileriye taşımak için bize güç veriyor” şeklinde konuştu.

Maksiad Istanbul (3)

Editör: Özkan Tokmak