İlgili ve ihtiyaç duyulan yerlerde paydaşların da katılımıyla turizm konseyleri oluşturacaklarını ve turizm destinasyonlarının çekiciliğini artırarak Denizli’yi turizmde “Marka” haline getireceklerini söyleyen Öztürk; turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu insan kaynaklarının yetiştirilmesine dayalı eğitim programları da düzenleyeceklerine değindi.

Whatsapp Görsel 2024 03 11 Saat 19.18.33 727A9E52

Öztürk; tüm vatandaşlarımızı “FAHRİ TURİZM ELÇİSİ” bilincine ulaştırıp turizm potansiyelimizin maksimum seviyede kullanılmasını sağlayacağız. Ulusal ve Uluslararası turizm kuruluşları ile iş birliklerini güçlendirip şehrimize daha fazla turist gelmesini sağlayacağız. Sağlık turizmi kapsamında termal su kaynaklarımızın zengin olduğu şehrimizde turizm tesislerin yaygınlaştırılması için gerekli yatırımları yapacağız. Vatandaşlarımızın şifalı sulara daha kolay ve daha ekonomik koşullarda erişimini sağlamak için Belediye Termal Tesisleri’ni kuracağız” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 11 Saat 19.18.33 7006841A

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, vatandaşlarımızın kendilerini seçmeleri halinde, beyaz rengin asaleti ve doğa harikası Pamukkale’mizi görmeyen, gezmeyen çocuğumuzun kalmayacağını, 18 yaş altı gençlerimizi ücretsiz gezilerle Pamukkale ile buluşturacaklarını söyledi.

Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

Whatsapp Görsel 2024 03 11 Saat 19.18.34 Ccd3Bae9