Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840’ta kurulan PTT A.Ş., 183’üncü yaşını kutluyor. 183’üncü kuruluş yıl dönümü kapsamında Denizli Çınar Ptt Müdürlüğü’nde günün 183 sıra numaralı müşterisi olan Ayşe Çelik’e Denizli PTT Başmüdürü Kadir Tomrukçu tarafından günün anısına pul kataloğu hediye edildi.

75a8bcfa-62be-4472-bb01-ac831e5728b6

“EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYI GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE SÜRDÜRECEĞİZ”

Flaş Haber! Dolar, Euro Ve Altın Rekor Kırmaya Devam Ediyor Flaş Haber! Dolar, Euro Ve Altın Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Öte yandan PTT A.Ş. Genel Müdürü Hakan Gülten, açıklamalarda bulundu. PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, “Posta Nezareti olarak Osmanlı devleti içerisinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan PTT A.Ş., günümüzde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak ülkemizin dört bir yanında, geniş hizmet ağı ile posta, kargo, lojistik, filateli ve e-ticaret gibi birçok sektörde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. Şirket hizmetlerine ek olarak; sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine de katkı sağlıyor. Destansı tarihine yaraşır hizmetleriyle bugüne de adını altın harflerle yazdıran değerli PTT ailemizin 183. yılını kutluyor, memlekete hizmet aşkıyla perçinlenecek nice yıllar diliyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı Türkiye Yüzyılı vizyonu ışığında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın yenilikçi çözümleri ile vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı geçmişte olduğu gibi bugün de sürdüreceğiz” dedi.

22a5e1d3-014e-4da0-b393-2074e30ead24

“DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ise; “PTT’mizin geçmişte elde ettiği başarıları ile geleceğini şekillendirirken iletişim ve haberleşme alanlarında sunduğu hizmetleri ile vatandaşlarımıza karşı sorumluluğunun ne kadar büyük ve önemli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı özveri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu özel gün vesilesiyle, siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sizler olmadan, PTT Ailemizin bugünkü başarısı ve itibarı mümkün olmazdı” ifadelerini kullandı.