Denizlili Esnaf Motosiklet Kazasında Can Verdi Denizlili Esnaf Motosiklet Kazasında Can Verdi

Denizli'de iyilik yapmak için evine aldığı arkadaşını öldürdükten sonra intihar eden şahıs ile arkadaşı 2 saat arayla toprağa verildi. Cinayeti aylar önce sosyal medyadan “Ölümümden Yusuf C. ve eşim Özlem Ü. sorumludur” paylaşımıyla duyuran kocanın, evine aldığı yakın arkadaşını yaşananlardan sorumlu tuttuğu ortaya çıktı. Hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi, bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

cinayet-3

CİNAYETİN PERDE ARKASI ARALANDI

Yasak aşk iddiasıyla yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği olayın detayları da ortaya çıktı. Düğünlerde müzisyenlik yapan Emin Ü.’nün, yakın arkadaşı Yusuf C.’den bir süre önce borç aldığı ortaya çıktı. Yazın eşinden boşanan ve evsiz kalan Yusuf C.’yi evinde konuk eden Emin Ü., eşi ve arkadaşı arasında yakınlaşma olduğunu hissedince her ikisiyle de tartışma yaşadı. Yusuf C.’yi evinden gönderen Emin Ü., eşinin kendisinden şiddet gördüğü yönündeki şikayet üzerine evden uzaklaştırma cezasına çarptırıldı.

AW076343_12

EVİNE ALMIŞ AMA…

Bir süredir evine gelemeyen Emin Ü., kendisinin uzaklaştırılmasının ardından Yusuf C.’nin eve geri gelmesi üzerine çılgına döndü. Geçtiğimiz 30 Eylül’de “Ölümümden Yusuf C. ve eşim Özlem Ü. sorumludur. Hakkım varsa herkese helal olsun. Eşim ve Yusuf C. hariç” şeklinde paylaşım yapan ve ardından bu paylaşımı silen Emin Ü., dün takip ettiği karısı ve arkadaşını evlerine girmek üzereyken pompalı tüfekle ateş ederek öldürüp ardından 2 sokak ileride intihar etti. 2 ve 6 yaşlarındaki çocuklarının gözü önünde cinayeti işleyen Emin Ü.’nün yaşananlardan arkadaşı Yusuf C.’yi sorumlu tuttuğu ve yakın çevresine onu öldürmeyi planladığını söylediği öğrenildi.

AW076343_01

SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR

Ölen iki arkadaştan Emin Ü. ile Yusuf C.’nin cenazesi, Çardak ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesi’ne götürüldü. Söğütlü Mahalle Mezarlığı'nda Emin Ü. saat 10.30’da,  Yusuf C. ise saat 12.30’da güvenlik gerekçesi nedeniyle 2 saat arayla gömüldü. Öte yandan Özlem Ü.’nün cenazesi ise Çameli Gökçeyaka Mahallesi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.