Denizlili Arabulucu Av. Muhammet Çağlar Çetin, Antalya Akdeniz Üniversitesi öğrenci topluluklarından Hukuk ve Kültür Topluluğu ve Atasagun Toplululukları tarafından düzenlenen seminerde Akdeniz Üniversitesi Tıp ve Hukuk Fakültesi öğrencilerine “ Sağlık Hukuku ve Malpraktis “ konulu bir seminer verdi. Çetin genç hukukçu adaylarına ve Tıp Öğrencilerine Sağlık Hukukunda Uygulama Hataları, Hekimin Sorumluluğu ve Hasta Hakları hakkında bilgiler verdi.

882befad-4934-4df4-8d22-f48160884418

"GELECEK NESİL BİZİM GELECEĞİMİZ"

Cumhuriyet'in 100.yılı sebebiyle konuşmasına kutlama mesajıyla başlayan Arabulucu Avukat Muhammet Çağlar Çetin;  “Cumhuriyetimiz 100. Yaşına giriyor, Milletimiz ve Devletimiz için böylesine anlamlı bir Kutlama Gününe yaklaşırken genç kardeşlerimle bir araya gelmekten mutluluk duydum. Onlar bizim geleceğimiz. Katılımcı arkadaşlarımızdan bazıları Genç Meslektaşlarımız bazıları da Hekim Adaylarımız. Hukukçu ve Tıpçı genç üniversiteli kardeşlerimizin ortak ilgi ve uzmanlık alanları olan Sağlık Hukukuna göstermiş oldukları ilgi şahsım gibi kıdemli hukukçuları dahi oldukça heyecanlandırıyor. Sağlık Hukukunda Uygulama Hataları ve Hekimin Sorumluluğu konularında araştırma ve çalışmalarını yakinen takip ve içtenlikle takdir ettiğim  Hukuk ve Kültür Topluluğu ve Atasagun Toplulukları`na bu güzel organizasyonlarında şahsımı misafir etmiş olmalarından dolayı ayrıca mutlu oldum.” dedi.

a1591274-9b40-4df7-96e4-4d3f98b9dc39

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE SAĞLIK HUKUKUNDA MALPRAKTİS SEMİNERİ

Analistten Bitcoin (BTC) Hedefi: BTC 42.000 Dolara Ne Zaman Ulaşacak? Analistten Bitcoin (BTC) Hedefi: BTC 42.000 Dolara Ne Zaman Ulaşacak?

Tıp ve Hukuk Fakültesi öğrencilerinin katılımlarıyla gerçekleşen, “Sağlık Hukukunda Malpraktis (Uygulama Hataları)” Seminerine konuşmacı olarak davet edilen Arabulucu Avukat M. Çağlar Çetin, Sağlık Hukuku konusunda verdiği seminerin ardından Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle de mesleki söyleşiler yaptı. Katılımcı öğrencilerin her birine başarılar dileyen Çetin; “Sizler bizim geleceğimizsiniz. her biriniz ülkemizin geleceği için kıymetlisiniz." dedi.