TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen programlarından olan Masterchef All Star'ın Denizlili yarışmacısı Büşra, sunum esnasında tabağında yaptığı büyük hata ile değerlendirmeye bile alınmadan elenerek yarışmaya veda etti.

Ekran Görüntüsü (2651)

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği ve ekranları başında büyük beğeniyle izlediği Masterchef All Star’da beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Yarışmaya Denizli’den katılan Büşra Zambak, uzun süredir başarı ile devam ettiği yarışmaya yayınlanan son bölümde veda etti.

Ekran Görüntüsü (2657)

KASNAĞI TABAKTA UNUTTU!

Malatya'ya ait Kiraz Sarması yaparak jüriye sunan Büşra, sunum esnasında tabağında kasnağı unutunca olanlar oldu. Herkesi hayrete düşüren eleme gecesinde jüri de şok olurken, Somer Şef, "Yarışma tarihinde bir ilk. İlk defa bir eleme gecesinde bir tabağı değerlendirmeye alamadan yarışmacı eleniyor" dedi. Büşra ise yaşananlar sonrası büyük üzüntü içerisinde Masterchef'e veda etmek zorunda kaldı.

Ekran Görüntüsü (2663)-1

EGEKAF 24 Kapılarını Açtı EGEKAF 24 Kapılarını Açtı

Diğer yarışmacılar gözyaşlarına boğulurken, ekranları başında o anları takip eden milyonlarda Büşra’nın ayrılığıyla büyük üzüntü yaşadı.