Daha önce yetiştirdiği futbolcuları özellikle 4 büyük takım olmak üzere alt yapıda öne çıkan kulüplere vermesi ile adını duyuran Çamlık FK de bu defa hücum oyuncusu Yalın Ege Turan, Trabzonspor’a, ‘evet’ dedi. Birçok kulübün peşinde olduğu 2009 doğumlu başarılı futbolcu, Trabzonspor’un teklifini kabul ederek bordo-mavili formayı giyerek antrenmanlara başladı.

AW018303_01

Dart Sporunda  Türkiye Şampiyonu Olan  Denizlili Esma Milli Takıma Katıldı Dart Sporunda  Türkiye Şampiyonu Olan Denizlili Esma Milli Takıma Katıldı

“TRABZONSPOR A TAKIMINDA GÖRECEĞİMİZİ UMUYORUM”

Transferi değerlendiren Çamlık FK Antrenörü Şenol Ünlü, Trabzonspor’un alt yapıya verdiği önem ve prensiplerinin uyuşması nedeniyle tercih ettiklerinin altını çizerek, “Bu faaliyetler ekip çalışması ile oluyor. Çalışıyor mücadele ediyor yetiştiriyoruz. Yalın Ege Turan gerçekten yetenekli bir futbolcu kendisini Trabzon’da daha da geliştireceğine inanıyorum. Orada da bu işini gerçek anlamda yapan bu işi bilen antrenörler olduğunu biliyoruz. Allah yolunu açık eylesin. İnşallah onu en kısa zamanda Trabzonspor A takımında ve genç milli takımlarda göreceğimizi umuyorum” ifadelerini kullandı.