İş insanı Salise Aydın öncülüğünde iş kadınları ve girişimci kadınlar, bu yılda brunch etkinliğinde buluştu. Etkinliğe katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’da Denizli’de başarılarıyla öne çıkan iş kadınlarıyla sohbet etti. İş kadınları arasında diyaloğu güçlendirmek, yatırım ortaklıklarının kurulmasını sağlamak gibi önemli birçok fayda sağlayan etkinlikte, önemli değerlendirmelerde bulunuldu.

girişimci iş kadınları

Analistten Bitcoin (BTC) Hedefi: BTC 42.000 Dolara Ne Zaman Ulaşacak? Analistten Bitcoin (BTC) Hedefi: BTC 42.000 Dolara Ne Zaman Ulaşacak?

“HEDEF BAŞARI”

Denizli’de iş kadınlarının dahil olduğu bu tarz etkinlikleri önemsediğini belirten İş İnsanı Salise Aydın, “Kendi alanlarında başarılara imza atan iş kadınlarımızın, ortak projeler ve girişimlerinin desteklenmesi amacıyla bu tarz etkinliklere devam edeceğiz. Bugünde çok yoğun bir katılımla buluşmamızı gerçekleştirdik. Fikir alışverişleri, değerlendirmeler ve geleceğe yön verebilecek bilgilerin paylaşıldığı etkinliğimiz umuyorum ki, önemli kazanımların kapısını aralayacak. Katılım gösteren her bir iş kadınımıza ve değerli Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ca567904-1eff-4990-9bd7-672883eb91a1

3ee345af-ca37-485e-960a-75af4aa847a0