CHP Parti Meclisi dün yaptığı toplantıda Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına, bir dönem CHP İl Başkanlığı yapan Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu aday göstermişti.

Bülent Nuri Çavuşoğlu adaylığı ile ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Özgür Özel’in önderliğinde Parti Meclisimizin takdiri ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adayım. Öncelikle Genel Başkanım Özgür Özel’e, Parti Meclisimize ve çok değerli örgütümüze teşekkürü borç bilirim.” Dedi

Nuri çavuşoğlu

Denizli için yeni bir başlangıç yapma zamanı olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, “Denizli’de değişimi başlatma tüm Denizli’yi derman belediyecilikle buluşturma zamanıdır. Denizlimizi ülkemiz ekonomisinde ,turizmde ve refah düzeyinde hak ettiği yere getirmek,yaşanabilecek bir şehir yapmak,sosyal belediyecilikle tanıştırmak için göreve hazırım. Bu yolu tüm Denizlili hemşehrilerimle beraber dayanışma ve sevgi ile yürüyerek 1 Nisan sabahı Denizli’ye derman belediyeciliği getireceğiz” dedi.

Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey” Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey”

Editör: Orhun Çoban