Tavas Belediyesi ilçe merkezinde yer alan Orta Mahalle, Yeni Mahalle, Yaka Mahalle ve Samanlık Mahallelerinde başlattığı dev üstyapı hamlesi devam ediyor. Ekipler yol yapım ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarını hızlandırdı. Kısa süre içerisinde ilçenin çehresi değişti. Belediyeye bağlı ekipler, ilçe merkezinde cadde ve ara sokakların modernizasyon çalışmalarını devam ettirirken, ilçedeki vatandaşlarda kış öncesi rahat bir nefes aldı.

6c2d1a74-532d-45f4-8146-36fcffb7bb6e

DAHA KONFORLU YOLLAR

İlçe halkı yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getirirken, çalışmaların kısa bir süre daha devam edeceği açıklandı. Başta ilçe merkezi ve mahalleler olmak üzere ulaşımı daha konforlu hale getirmek istediklerini dile getiren Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, “Gece gündüz çalışan ekiplerimize bu süreçte sabır ve anlayış gösteren hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

f6fbba7d-5806-4d09-86ec-7c62774089cf

Şeniz Doğan, “Birlikte İyilik Kolyesi Dizdik, Güzel Anılar Biriktirdik” Şeniz Doğan, “Birlikte İyilik Kolyesi Dizdik, Güzel Anılar Biriktirdik”

“HEMŞEHRİLERİMİZ ÇOK MUTLU OLDU”

Çalışmaların son sürat devam edeceğini ifade eden Başkan İnamlık, “Mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda uzun yıllar önce yapılan ve özelliğini yitiren bölgelerdeki bu çalışmalarla hemşehrilerimiz çok mutlu oldu. Amacımız Tavas’ımıza yakışan hizmetleri Tavaslı hemşehrilerimizle buluşturmaktır. Bizler üzerimize düşen görevi yapacağız” diye konuştu.

af5f717f-9433-4309-bd4d-27fca35641db