Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Yönetimi, Denizli’de gece gündüz demeden vatandaşları bilgilendirmek, haberdar etmek için çalışan gazeteci üyelerine yönelik önemli bir protokolü daha hayata geçirdi. Denizli’de eğitim, sağlık, sportif alanlar başta olmak üzere kurumlarla yapılan anlaşmalarla, üyelerine artı katkı sağlamak için protokollere imza atan DGC Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla sağlık alanında bir protokole daha imza attı.

WhatsApp Image 2024-01-09 at 15.53.04 (1)

DGC ÜYELERİNE EGEKENT HASTANESİNDEN İNDİRİM

Özel Egekent Hastanesinde gerçekleştirilen protokol törenine, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Özel Egekent Hastanesi Kurucusu Mustafa Üstek, Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Üstek, Muhasebe Müdürü Hakan Tamer katıldı. Özel Egekent Hastanesi ile DGC arasında imzalanan protokolle, cemiyet üyelerine ve birinci derece yakınlarına muayenelerde yüzde 15, tahlil ve tetkiklerde yüzde 10, Check-up hizmetlerinde yüzde 10 indirim uygulanacak. Protokol kapsamında Cemiyet üyeleri ve yakınları, Üstek Guruba ait O2wordFitness&welnessclub da yüzde 10 indirimden faydalanabilecek.

WhatsApp Image 2024-01-09 at 15.53.03

“Özel Bir Günde Anlamlı Protokole İmza Attık”

Zeybekci, Büyükşehirin Alkol Kararını Yargıya Taşıyacak Zeybekci, Büyükşehirin Alkol Kararını Yargıya Taşıyacak

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe denk gelmesiyle protokolün daha da anlam kazandığını belirten Özel Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Üstek, “Denizli’mizin her konuda haberdar olması için vefakarca çalışan, önemli bir kamusal görev üstlenen gazetecilerimize yönelik güzel bir protokolü hayata geçirdik. Basın çalışanlarımızın her daim yanındayız. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

WhatsApp Image 2024-01-09 at 15.53.04

“Teşekkür Etti”

Özel Egekent Hastanesi Yönetimine teşekkür eden DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Cemiyet olarak 200 üyemizin sorunlarının çözümü ve basın çalışanlarının görevlerini daha iyi koşullarda yapması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Medya yönünde faal illerden biri olan Denizli’ de basın çalışanları olarak, kentin menfaatlerini önde tutarak halkın haber alma hakkı görevini yerine getiriyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü haftasında Özel Egekent Hastanesi ile üyelerimizin çeşitli indirmelerden yararlanacağı önemli bir protokole imza attık. Üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Hastane yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Haydar Buğra Tokmak